Шановні жителі Миргородщини!

Шановні жителі Миргородщини!

Щиро вітаємо вас із національними святами нашої держави – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

27 років назад доля подарувала нам унікальний шанс здобути волю і вибороти державність, омріяну віками. На політичній карті світу з’явилася самостійна демократична держава Україна. Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконані, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Дорогі земляки, бажаємо вам та вашим рідним миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Зі святами вас, з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Слава Україні!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради