Шановні жителі Миргородщини!

Шановні жителі Миргородщини!

Щиро вітаємо усіх жителів району із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими святками!

Це християнське свято, коли храми та оселі прикрашають  духмяною зеленню, символізує духовне відродження  та оновлення.

Хай у цей день наші серця наповнюються добром та любов’ю, зміцняться наші надії на гідне майбутнє, щоб усі ми та наші діти щасливо жили у розквітаючій Україні.

Хай  Свята Трійця  приносить радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич