Щиро вітаємо з Днем знань і початком навчального року!

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань і початком навчального року!

 

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в житті.

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують у країну знань першокласники. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої. Бажаємо вам віри у власні сили, успіхів на шляху до омріяної мети.

Дещо по-особливому розпочнеться навчання цьогоріч. Проте, незважаючи на відміну офіційних урочистостей, хочеться побажати школярам успіхів у навчанні, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та сподівань. Нехай шкільні роки запам’ятаються вам як найкращі та найяскравіші у житті. Піклуйтесь один про одного, дотримуйтесь правил та будьте здорові!

Батькам бажаємо терпіння та витримки. Нехай зусилля, спрямовані на розвиток та виховання дітей, принесуть рясні плоди. Нехай діти стануть вашою гордістю та втіхою.

Щирі вітання і вдячність вам, шановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої країни.

Зі святом, дорогі друзі!

 

З повагою

Голова райдержадміністрації                             Вікторія Ємець

Голова районної ради                                        Леонід Яринич

Наверх ↑