Соціальне партнерство з ГПУ «Полтавагазвидобування»

Соціальне партнерство з ГПУ «Полтавагазвидобування»

Для забезпечення якісних і безпечних виробничих умов в с. Зуївці підрозділ капітального будівництва ГПУ «Полтавагазвидобування», який э філією АТ «Укргазвидобування», здійснив заміну дорожнього покриття протяжністю 800 м, по якому має рухатися транспорт до виробничих об’єктів.Це попередило руйнування дороги і створило для мешканців можливість комфортного пересування селом. Голова Миргородської РДА Вікторія Ємець разом із Зуєвецьким сільським головою Сергієм Кобзієм зустрілися із керівництвом ГПУ «Полтавагазвидобування» безпосередньо на відрізку дороги, де щойно завершився ремонт. «Дорога, по якій проходить маршрут руху нашого технологічного транспорту знаходилася у крайньо незадовільному стані. Це суттєво ускладнювало переміщення транспортних засобів до виробничих об’єктів. Наша мета – це якнайшвидше приступити до буріння нових свердловин і наблизити початок видобутку газу. Ми не мали часу чекати на реалізацію державних програм по будівництву доріг і як компанія, що дбає про безпеку виробничої діяльності і комфортні умови для населення під час нашої діяльності, взяли цю відповідальність на себе. В результаті ми маємо можливість безпечно пересуватися до виробничих об’єктів, а село отримало ділянку нової дороги протяжністю майже в 1 кілометр», - зазначив заступник директора з розвитку ГПУ «Полтавагазвидобування» Олександр Куляша.

***

З метою підтримки громади села Зуївці АТ «Укргазвидобування» запустило проєкт «Безпечне село», в рамках якого профінансовано встановлення ліній освітлення 6 вулиць загальною протяжністю 5 км, на яких розташовано 80 будинків. Це створює умови для безпечного та комфортного переміщення транспорту і громадян у вечірній час та в перспективі зменшить рівень травматизму і дорожньо-транспортних пригод. Голова Миргородської РДА Вікторія Ємець 24 вересня відвідала з робочим візитом с. Зуївці, сільський голова якого Сергій Кобзій наглядно продемонстрував позитивні зміни щодо освітлення у населеному пункті.

За матеріалами КП «Інформаційний центр «Миргородщина»