Сьогодні свій День народження відзначає народний депутат України Олег Кулініч! Шановний Олеже Івановичу!

Сьогодні свій День народження відзначає народний депутат України Олег Кулініч!

Шановний Олеже Івановичу!

Миргородська районна державна адміністрація щиро вітає  Вас з Днем народження!

Ваша громадська діяльність є прикладом високопрофесійного, сумлінного та відповідального ставлення до обов’язків народного обранця. Ваше ім’я добре знайоме кожному жителю нашого району, адже завдяки наполегливій і самовідданій праці Ви здобули високий авторитет, повагу та визнання серед мешканців Миргородщини.

Спасибі Вам за постійну допомогу та підтримку, яку відчуваємо у вирішенні проблемних питань життєдіяльності району.

І сьогодні у день Вашого народження прийміть найщиріші вітання та добрі побажання.

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода в душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у всіх ваших добрих починаннях. Нових Вам досягнень та здобутків, гідною винагородою яких стануть повага і довіра людей.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови районної державної адміністрації  В.А. Фесенко