Стартував Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка»

Стартував Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка»

У Олефірівці Миргородського району на базі ДОЦ «Миргородський» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації стартував Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка».

У відкритті "IX Полтавської Зимової Студреспубліки - 2020" взяла участь начальник відділу культури, молоді та спорту Миргородської райдержадміністрації Наталія Халдай.

Цьогорічна тема проєкту – «Прогрес Полтавщини між еволюцією та революцією». Основними завданнями даного етапу студреспубліки є отримання інформації про проблематику через установчу доповідь і факультативи експертів; напрацювання щодо прогресивного розвитку Полтавського регіону; планування нових більш вузьконаправлених проєктів.

Протягом трьох днів молодь Полтавщини матиме змогу отримати знання щодо прогресивного розвитку регіонів України, викликаного солідарним об`єднанням громадян навколо модернізаційних змін.