Сучасні технології пошуку роботи

Сучасні технології пошуку роботи

22 травня 2019 року в приміщенні Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ для осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні відбувся тренінг «Сучасні технології пошуку роботи».

Учасники заходу ознайомились з  тенденціями та вимогами сучасного ринку праці, розглянули методи пошуку роботи з використанням сучасних технологій.

Одним з інноваційних елементів у пошуку нових підходів в наданні послуг службою зайнятості став розвиток комунікацій між учасниками ринку праці в дистанційному форматі з використанням сучасних інформаційних он-лайн технологій.

До уваги слухачів була запропонована інформація щодо структури та інформаційного змісту сайту Державної служби зайнятості, можливості створення та використання персонального електронного кабінету.

Учасники зустрічі  розглянули он-лайн технології, які сприяють пошуку роботи та комплектації вакансій.