У протидії поширенню коронавірусу важливо об’єднання зусиль влади та бізнесу

У протидії поширенню коронавірусу важливо об’єднання зусиль влади та бізнесу

Сьогодні Миргородська центральна районна лікарня отримала 4 стаціонарні кисневі концентратори, які було придбано ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» у рамках дії угоди про участь у комплексному соціально-економічному розвитку території Миргородського району.

Заступник директора з питань зв'язків з громадськістю ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» Прощенко Сергій Володимирович під час передачі обладнання наголосив на тому, що боротьба з коронавірусною інфекцією вимагає об'єднання всіх зусиль бізнесу і влади.

Адміністрація КНП "Миргородська ЦРЛ", Миргородська райдержадміністрація висловлюють вдячність керівництву ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» за надання практичної допомоги щодо забезпечення медичних закладів у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.