У селі Черкасівка Новоселівської громади відновили міст через річку Коломак

У селі Черкасівка Новоселівської громади відновили міст через річку Коломак

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у селі Черкасівка Новоселівської громади відремонтовано міст через річку Коломак.

«Міст був аварійний. Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» його вперше капітально відремонтували за майже пів століття існування», – зауважив т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

Довжина відновленого мосту становить 81 м, ширина – 10,6 м.

У межах виконаних робіт відремонтували всі опори споруди та укріпили підводну частину 3 опор у руслі річки; збудували нові ригелі, підферменники; змонтували нові балки; влаштували деформаційні шви, монолітну залізобетонну плиту прогонової будови; нанесли гідроізоляцію шляхом напилювання.

Також змонтували водовідведення та укріпили конус насипу земляного полотна, влаштували покриття, бар’єрне та перильне огородження.