У сквері Козацької слави вшанували захисників України

У сквері Козацької слави вшанували захисників України

Сьогодні, 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День заснування УПА та День Захисника України,  у сквері Козацької слави відбувся урочистий мітинг.

Протягом століть цей день пов’язаний із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Ще в далекі часи волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.

Миргородці вшанували полеглих Героїв та відзначили кращих з кращих захисників.

Керівники міста та району привітали присутніх зі святами та вручили державні відзнаки, грамоти та подяки.

Показовий виступ зі стройової підготовки продемонстрували старшокласники рою «Соколята» Миргородської спеціалізованої школи № 5  - переможці обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл -2018».