У В А Г А !

У  В  А  Г  А   !          Шановні відвідувачі !

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

З метою недопущення розповсюдження інфекції та у зв’язку з чисельними зверненнями до органів Пенсійного фонду в сервісних центрах Полтавської області запроваджено масочний режим.

Просимо дотримуватися правил карантинного режиму та дистанції між відвідувачами 1,5-2 метра при очікуванні в черзі.

Попередньо записатись на прийом для первинного призначення пенсії, перерахунку пенсії та отримання допомоги на поховання померлого пенсіонера Ви маєте можливість за номером телефону 5-32-10.

Для отримання інших послуг (довідки про розмір пенсії, про перебування/не перебування на обліку, ОК-5, ОК-7, пенсійного посвідчення, трудової книжки) та для обслуговування пенсіонерів силових структур Ви маєте можливість попередньо записатись на прийом за номером телефону 5-49-19.

Дякуємо за розуміння.