УВАГА!!! Додатковий набір контрактників до 1 Окремої механізованої танкової Бригади

УВАГА!!!

Додатковий набір контрактників до

1 Окремої механізованої танкової

Бригади

1-ша окрема танкова бригада — окрема танкова бригада у складі Сухопутних військ Збройних сил України, що є складовою частиною танкових військ України й за організаційно-штатною структурою входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України.

Адреса: Чернігівська обл., смт Гончарівське, вул. Танкістів.

На озброєнні з'єднання перебувають танки Т-64БВ, Т-64БМ «Булат», бойові машини піхоти БМП-1, зенітні гарматні ракетні комплекси «Тунгуска» та інші зразки озброєння. 1-а танкова бригада — єдина у Збройних Силах, на озброєнні якої є модернізовані українські танки Т-64 БМ «Булат». Бойові машини оснащені високоточною зброєю та сучасними керованими ракетами «Комбат», мають потужні двигуни, системи динамічного захисту та наведення.

Набір здійснюється на посади:

командир взводу, командир відділення,

командир танка, командир міномету,

сапер, головний старшина, водій,

головний сержант, радіотелеграфіст,

радіотелефоніст, гранатометник,

такелажний, планшетишт, кулементник,

інструктор, розвідник, оператор, стрілець,

механік, снайпер, санітар, майстер.

Якщо ви не володієте вказаними спеціальностями, але маєте бажання проходити службу — вас навчать!

Переваги військової служи:

- Гідне грошове забезпечення від 7000 грн. (надбавка за виконання завдань в зоні проведення АТО до 6000 грн.)

- додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, тощо);

- можливість зробити успішну кар'єру яка забезпечить вас та Вашу родину;

- якісне безкоштовне медичне обслуговування;

- можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

- щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

- додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

- право на отримання безкоштовного житла; - право на пенсію після 25 років вислуги;

- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

- Військова служба за контрактом — служба українському народові, його мир і спокій.

ЗВЕРТАЙСЯ:

Миргородський ОМВК (05355) 4-60-24, 4-60-03,