«Велике будівництво» на Миргородщині: продовжуємо працювати над виконанням поставлених завдань.

10 липня 2020 року голова райдержадміністрації Вікторія Ємець спільно зі своїм заступником Віталієм Хоменком провели виїзну нараду в с. Петрівці, де тривають роботи з будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікарів у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Завершено упорядкування вимощення. Наразі продовжуються роботи з благоустрою території та влаштування зовнішніх каналізаційних та внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та водовідведення, опалення).

Зазначено, що роботи тривають з дотриманням графіка виконання робіт.