«Велике будівництво» на Миргородщині: у пріоритеті забезпечення умов для спортивного дозвілля дітей та молоді.

«Велике будівництво» на Миргородщині:  у пріоритеті забезпечення умов для спортивного дозвілля дітей та молоді.

14 липня 2020 року голова райдержадміністрації Вікторія Ємець провела робочу нараду з питання будівництва шкільного спортивного залу Ромоданівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Хоменка, селищного голови Олександра Верещаки, керівника підрядної організації ТОВ «Агроімпульс 2016» Олександра Гніденка та начальника відділу житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Віктора Завгороднього.

Будівництво спортзалу розпочато у 2018 році. Було змонтовано металевий каркас будівлі та покрівлю і на цьому роботи припинилися.

Відновлення будівництва стало можливим завдяки включенню об’єкта у масштабний проект «Велике будівництво». Наразі ведеться закупівля матеріалів для виконання будівельних робіт, підрядник зобов’язався до 20 липня 2020 року надати план-графік виконання робіт по будівництву спортзалу.

До листопада 2020 року планується завершити будівельні роботи.