«Веселка професій» у Ромоданівській ЗОШ

«Веселка професій» у Ромоданівській ЗОШ

12 листопада 2018 р. за сприяння та участі фахівців Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ в Ромоданівській ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся профорієнтаційний захід для учнів випускних класів. До школярів завітали представники Хорольського міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, Миргородського професійно-технічного училища № 44, Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу ПДАА та представниця Миргородського відділу поліції ГУНП в  Полтавській області.

Під час зустрічі майбутні випускники детально ознайомились з професіями та спеціальностями за якими здійснюються  навчання в цих освітніх закладах, отримали інформацію щодо організації навчально-виховного процесу та можливостей проходження закордонних практик, перспективами працевлаштування, побутом і дозвіллям студентів.

Учасникам заходу також під час акції були продемонстровані презентаційні відеоматеріали та роздано інформаційно-довідкові буклети.

Фахівець відділу працевлаштування населення

Миргородської міськрайонної філії