Відбулося засідання Конкурсної комісії

Відбулося засідання Конкурсної комісії

8 листопада відбулося засідання Конкурсної комісії з реалізації проектів Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району на 2018 рік, в роботі якої взяли участь голова районної ради Леонід Яринич, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій та провідний спеціаліст з комунікацій ПрАТ «Нафтогазвидобування» Остап Ходак.

На порядку денному було розглянуто питання:

1. Вибір переможця по запиту оферт. Забезпечення медичним обладнанням амбулаторії в с. Великі Сорочинці.
  2. Затвердження технічного завдання. Закупівля меблів до амбулаторії в с. Великі Сорочинці.
  3. Затвердження технічного завдання по проекту «Капітальний ремонт школи в с. Савинці».

В ході роботи було затверджено відповідні технічні завдання,  переможцем по запиту оферт для забезпечення медичним обладнанням амбулаторії в с. Великі Сорочинці обрали  ФОП Шульгін К.В.