Відбулося засідання Конкурсної комісії

Відбулося засідання Конкурсної комісії

17 грудня відбулося засідання Конкурсної комісії з реалізації проектів Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району на 2018 рік, за участі виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Віктора Фесенка, голови районної ради Леоніда Яринича та провідного спеціаліста з комунікацій ПрАТ «Нафтогазвидобування» Остапа Ходака.

На порядку денному було розглянуто питання:

1. Вибір виконавців робіт по результатах запитів оферт:
  • Забезпечення меблевою продукцією амбулаторії с. Великі Сорочинці.
  • Реконструкція системи підготовки та очистки води в будинку культури, дитячому садку та школі с. Савинці.
  • Облаштування зали та сцени будинку культури в с. Савинці.

В ході роботи було затверджено виконавців для забезпечення меблевою продукцією амбулаторії с. Великі Сорочинці та для виконання  реконструкції системи підготовки та очистки води в будинку культури, дитячому садку та школі с. Савинці.

Проект облаштування зали та сцени будинку культури в с. Савинці поданий на повторний тендер у зв’язку з відсутністю пропозицій.