Вітаємо із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Шановні  жителі Миргородщини!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення,  як свята суспільної злагоди, миру та єдності в ім’я процвітання рідної країни.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Перейшовши позначку «29» ми наближаємося до ювілейної дати – 30-річчя незалежної України. Нехай же цей рік стане знаковим для всієї країни, для громад і для кожного з нас.

Впевнені, що разом, думаючи про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, ми подолаємо всі труднощі й негаразди та побудуємо сучасну, сильну європейську державу.

Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Хай здійснюються задуми і сподівання, стиглими хлібами колосяться ниви, радіють життю і сонцю наші діти, а достаток, мир і злагода панують у родинах.

Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова райдержадміністрації                             Вікторія Ємець

Голова районної ради                                        Леонід Яринич