Вручення дипломів випускникам коледжу

Вручення дипломів випускникам коледжу

29 червня 2017 року у Миргородському районному будинку культури відбулося урочисте вручення дипломів художникам, економістам, фінансистам, діловодам та екологам, випускникам Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Дубина Олександр Сергійович, директор коледжу, привітав усіх присутніх із закінченням навчання та отриманням диплому молодшого спеціаліста.

На свято завітали почесні гості:

Онищенко Володимир Олександрович - доктор економічних наук, професор, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;

Нікітченко Антоніна Борисівна - керуюча справами виконавчого комітету м.Миргород;

Гуржій Олександр Васильович – заступник голови Миргородської райдержадміністрації.

Після вітальних слів Онищенко Володимир Олександрович вручив подяки викладачам та грамоти найкращим випускникам. Він наголосив, що всі студенти-випускники можуть продовжити навчання за скороченою формою в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Всіх присутніх приємно вразила концертна програма, в якій брав участь зразковий хореографічний ансамбль «Веснянка» Центру естетичного виховання (керівник Гула Олена Петрівна), випускники Заряжко Анастасія, Крутько Наталія, Грачова Анастасія, Шамо Богдан, Щербаненко Артем, Путілова Ольга, Шатрава Альона, Новак Катерина, Кущ Олексій. Студенти Одай Ольга, Ільющенко Юлія, Руденко Дмитро, Горблюк Володимир, Авраменко Світлана, Різницька Оксана, Зубченко Анжела, Лапіга Валерія, Ярута Наталія, Мелашенко Вікторія зі сцени дарували гарний настрій та естетичне задоволення присутнім на святі.

Дорогі випускники, нехай щастить вам у житті!

За матеріалами сайту