З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Шановні миргородці!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

Наша державна незалежність – це не тільки прапори, паради і символи. Це і всі ми! Кожна людина, кожна родина. Ви робите цю незалежність, тримаєте її на своїх плечах, плекаєте її в своїх серцях і душах, захищаєте її.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичимо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

З повагою,

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації