За чисте довкілля

За чисте довкілля

Із 3 квітня по 31 травня 2018 року на території Миргородського району триватиме щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля» та у її рамках 21 квітня ‑ День благоустрою території району. Відповідне розпорядження прийняте головою районної державної адміністрації від 03.04.2018 року № 145 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території району».

В рамках двомісячника планується:

− провести озеленення території шляхом висаджування саджанців дерев і чагарників, впорядкування квітників;

− привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки, сквери, інші об'єкти масового перебування та відпочинку населення;

− впорядкувати прибережні захисні смуги річок і водойм;

− впорядкувати меморіальні комплекси, пам’ятні знаки, кладовища та місця масових поховань;

− ужити заходів із ліквідації бур'янів, сміття, стихійних звалищ побутових відходів, прибирання територій вздовж доріг і тротуарів в населених пунктах;

− організувати обрізку дерев для боротьби із фітозахворюваннями та знесення сухостійних та аварійних дерев.

Окрім працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, колективів підприємств, установ, організацій, маємо надію, що кожен житель району візьме активну участь у проведенні акції. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, об'єкту благоустрою, населеного пункту.

Пам’ятайте: великі зміни можливі завдяки маленьким справам!