Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миргородській районній державній адміністрації

Засідання державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миргородській районній державній адміністрації

5 вересня в залі засідань районної ради відбулося засідання державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миргородській районній державній адміністрації, яке провів голова комісії Віктор Фесенко, заступник Голови комісії,  начальник Миргородського міськрайонного управління Держпродспоживслужби  Ігор Толстіков.

На порядку денному заслухали інформацію про хід виконання рішення ДНПК № 6 №7, « Плану заходів щодо локалізації та ліквідації АЧС на території племгосподарства ДП ДГ ім. Декабристів та дотримання біобезпеки в свиногосподарствах різних форм власності на територію  м. Миргород та Миргородського району.

В ході роботи вирішено визнати епізоотичну ситуацію в м. Миргороді та в Миргородському районі по Африканській чумі свиней критичною, письмово прозвітувати про виконання плану заходів щодо локалізації та ліквідації АЧС в неблагополучному пункті та розроблено ряд інших пунктів Плану заходів.