Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

26 лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участі виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Віталія Хоменка.

На порядку денному розглянули питання щодо недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV  на території  району.

В ході роботи заслухали інформацію начальника міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавської обласного лабораторного центру Дерсанепідемслужби в Україні» - Олефір М.В., заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Миргородського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби  України в Полтавській області – Гавриленко М.І., директора КМП «Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миргородської районної ради - Павленко Л.П., головного лікаря Миргородської ЦРЛ – Будного Я.В.

Також  було затверджено план заходів.