Засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

03 лютого 2020 року виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віктор Фесенко провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Обговоривши ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ, члени комісії визнали, що стан захворюваності може загрожувати виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з підвищенням порогового рівня захворюваності людей на грип і ГРВІ.

З метою запобігання виникнення, локалізації та ліквідації спалаху грипу та ГРВІ на території району комісія вирішила:

- призупинити навчально – виховний процес в Гаркушинській, Петрівцівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Зубівському НВК з 04 по 10 лютого 2020 року та продовжити карантинні обмеження у Великообухівській ЗОШ І-ІІІ ст. до 10 лютого 2020 року включно;

- обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів на період епідемії на грип та ГРВІ;

- проводити щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРІ у всіх школах району.

Напрацьовано ряд доручень, які будуть доведені до безпосередніх виконавців, спрямованих на забезпечення дотримання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемією грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Миргородського району.