Засідання Комітету

Засідання Комітету

11 липня 2017 року відбулось перше засідання Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району на 2017 рік, яке провели голова райдержадміністрації Коваленко Ю.М. і голова районної ради Яринич Л.М., також були присутні представники ПрАТ «Нафтогазвидобування» Ходак О.Я. та Шевельов О.В.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій доповів про створення робочої групи та результат її діяльності – проект Плану з реалізації проектів Стратегічного плану соціального партнерства.

На засіданні Комітету обрали Конкурсну комісію з реалізації проектів Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району на 2017 рік, голову конкурсної комісії – Коваленка Ю.М., голова райдержадміністрації, та секретаря –  Володько В.В., головний бухгалтер районної ради.

Після засідання Комітету провели перше засідання Конкурсної комісії, на якому розглянули технічне завдання по проекту облаштування глядацької зали будинку культури в с. Солонці.