Засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Миргородського району

4 вересня в залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Віктора Фесенка відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Миргородського району.

На порядку денному розглянули питання про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Миргородського району.

В ході обговорення було прийнято рішення:

1. За результатами розгляду поданих матеріалів та з урахуванням обговорення визначити переможцем конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Миргородського району – Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаватранс», директор Луцишін Юрій Ярославович, юридична адреса: м. Полтава, вул. Героїв Чорнобильців, 9А.

2. Укласти договір з переможцем конкурсу про виконання функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Миргородського району строком на 3 роки.

Дану пропозицію присутні члени комітету підтримали одноголосно.