Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради

28 листопада в залі засідань відбулося засідання координаційної ради місцевого самоврядування при голові районної ради, яке провів очільник райради Леонід Яринич, за участі виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Віктора Фесенка та заступника голови районної ради Миколи Парфені.

На порядку денному ради обговорили ряд питань, зокрема:

1. Формування районного бюджету та місцевих бюджетів на 2020 рік. (Синяговська Марина Борисівна, начальник фінуправління РДА)

2. Забезпечення фінансування районних програм за участю місцевих бюджетів.

Головні розпорядники коштів:

- відділ освіти (Овсяннікова Світлана Миколаївна, начальник відділу освіти РДА) – фінансування програм, харчування, Джура, Сокіл

- УСЗН (Горобець Людмила Іванівна) – фінансування програми, пільгове перевезення, ( в. т.ч. ЗД)

- відділ культури (Халдай Наталія Василівна, начальник відділу) – фінансування програми

- КНП ПМСД (Павленко Лілія Петрівна, директор КНП) – фінансування програми

- КНП ЦРЛ (Будний Ярослав Володимирович) - фінансування програми, стоматологія

- КО «МПО» (Ротко Сергій Миколайович) – фінансування програми, шериф

- районний терцентр (Смутко Тетяна Михайлівна) – фінансування програми

- СТО «Колос» (Стукало Петро Костянтинович) - фінансування програми

3. Використання нового плану рахунків в казначействі. (Олексенко Віра Іванівна, заступник начальника відділення держказначейства)

4. Стосовно роз’яснення до Указу Президента України від 22.07.19 №542/2019 „Про заходи щодо запобігання рейдерству” . (Перебийніс Богдана Миколаївна, нач. відділу у Миргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області)