Засідання районного оперативного штабу

Засідання районного оперативного штабу

11 травня 2017 року відбулось засідання районного оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке провів його начальник, заступник голови райдержадміністрації О.В.Гуржій. Він ознайомив учасників з проектом розпорядження голови райдержадміністрації щодо запропонованого складу оперативного штабу (16 осіб, заступник начальника штабу О.М. Рудченко, секретар Л.І.Рубель)

та планом заходів щодо організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року в Миргородському районі.

З інформаціями щодо підготовки до повноцінного оздоровлення за кошти державного, обласного та районного бюджетів, відпочинку дітей в пришкільних таборах у 2017 році виступили працівники відділу освіти. В обговоренні взяли участь та висловили свої пропозиції начальник відділу по дотриманню     санітарного законодавства Управління держпродспоживслужби в Миргородському районі М.І.Гавриленко, начальник фінансового управління райдержадміністрації М.Б.Синяговська, заступник головного лікаря центральної районної лікарні з дитинства та пологової допомоги Л.П.Наумова та інші. Ухвалено відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та пропозиції голові райдержадміністрації.