Завершується облаштування спортивного майданчику в Ромодані

Завершується облаштування спортивного майданчика в Ромодані

3 травня в рамках робочого візиту відвідав Миргородщину голова обласної державної адміністрації Валерій Головко. В ході роботи було оглянуто ряд інфраструктурних об'єктів, зокрема і відвідали селище Ромодан, де оглянули капітально відремонтований будинок, ознайомилися з ходом ремонту Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступеня, оглянули територію та документацію для будівництва спортивного залу Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

Тоді Валерій Анатолійович пообіцяв подарувати антивандальний майданчик. І невдовзі почалася робота…

Для облаштування земельної ділянки під спортивний майданчик з бюджету селищної ради було виділено і освоєно близько 150 тисяч гривень.

На даний час, встановлено частину тренажерів, які передані Ромоданівській громаді за сприяння голови ОДА Валерія Головка.

Завершення облаштування майданчика планується через декілька тижнів. Всього антивандальний спортивний комплекс налічуватиме 8 об'єктів.

Як зазначає селищний голова Олександр Верещака, по весні мають ще наміри укласти на майданчик гумове покриття.

Приємно, коли слова посадовців не розходяться з ділом!