111

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»

Версія для друкуВерсія для друку

 «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»

 

Саме цими словами українського поета Івана Франка охарактеризував щоденну роботу працівників соціальної сфери району перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Фесенко, звертаючись до них на урочистому зібранні у переддень професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.

Сьогодні у  сесійній залі районної ради зібралися працівники управління соціального захисту населення, терцентру, управління пенсійного фонду, служби зайнятості населення, та всі, хто безпосередньо щодня допомагає вирішувати людські проблеми.

Голова районної ради Леонід Яринич та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Фесенко побажали присутнім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист та з нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери було нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участі артистів районного будинку культури.

 

 

Наверх ↑