Звернення з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Шановні захисники та ветерани Другої світової війни!

Звернення до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні захисники та ветерани Другої світової війни!

Сердечно вітаємо Вас з відзначенням Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні  особливого значення набувають слова мир, примирення, консолідація, толерантність, повага. У найтяжчий для України за роки незалежності рік ці поняття стали нерозривними з іншими – свобода, патріотизм, цілісність держави, непохитність кордонів, мужність та відвага.

Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І це робить нас сильнішими.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Голова районної                                                                          Голова районної

державної адміністрації                                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                     Л.М. Яринич