Діалог влади з громадскістю

Версія для друкуВерсія для друку

5 грудня 2011 року на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації члени дорадчого органу заслухали інформацію начальника відділу економіки Т.МАНТУЛИ про Програму економічного і соціального розвитку Миргородського району на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки, обговорили Концепцію розвитку громадського пасажирського транспорту в Полтавській області на 2011-2015 роки. Голова районної організації профспілки працівників державних установ М.ЄМЕЛЬЯНЕНКО поінформував присутніх про результати участі у семінарі для представників громадських рад при райдержадміністраціях, який відбувся 11 листопада 2011 року у м. Харкові.

Серед інших питань порушено проблему осіб зі зниженим слухом щодо можливості реалізувати право на виклик «швидкої допомоги». Зокрема, запропоновано як один із шляхів вирішення питання прийом диспетчером викликів у вигляді СМС-повідомлень.

Голова районної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини» В.ГАЛИЧ вніс пропозицію щодо звернення Громадської ради при райдержадміністрації до керівників сільгосппідприємств, установ, організацій району стосовно надання благодійної допомоги центральній районній лікарні для придбання сучасного рентген-обладнання.

Члени консультативно-дорадчого органу одноголосно підтримали ці пропозиції.

Наверх ↑