Дозвільний центр

Версія для друкуВерсія для друку

Дозвільний центр

Миргородської районної державної адміністрації

 

Дозвільний центр - це робочий орган Миргородської районної державної адміністрації, який об’єднує представників місцевих дозвільних органів та державних адміністраторів щодо забезпечення взаємодії учасників за принципом організаційної єдності стосовно видачі, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів.

Мета діяльності:

Вдосконалення та спрощення дозвільних процедур для суб’єктів підприємницької діяльності і осіб, що бажають започаткувати власну справу, а також забезпечення їх необхідною інформацією про порядок отримання документів дозвільного характеру.

 

Завдання:

надання суб’єктам господарської діяльності інформаційної, консультаційної та практичної допомоги, пов’язаної з отриманням документів дозвільного характеру;

розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отримання у документів дозвільного характеру;

вивчення причин виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності, надання пропозицій щодо подальшого вдосконалення дозвільних процедур та оформлення дозвільних документів;

надання пропозицій щодо перегляду чинних погоджувальних (дозвільних) процедур дозвільними органами з метою їх оптимізації та спрощення;

проведення моніторингу та аналізу діяльності дозвільних органів щодо дотримання порядку здійснення дозвільних процедур;

організація роботи представників дозвільних служб з питань видачі документів дозвільного характеру.

 

ВИТЯГ ІЗ ЗАКОНУ УКРАЇНИ

«ПРО ДОЗВІЛЬНУ СИСТЕМУ У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»:

 

Стаття 7. Порядок видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) регіональними та місцевими дозвільними органами документів дозвільного характеру

1. Видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, оформлених регіональними та місцевими дозвільними органами, здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

2. Суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа (зразок довіреності) подає державному адміністратору, який здійснює прийом суб’єктів господарювання в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням уповноваженого органу та за погодженням з дозвільними органами.

3. До заяви додаються:

документи, необхідні для видачі документа дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.

Документами, необхідними для видачі документа дозвільного характеру, можуть визначатися документи, що безпосередньо пов’язані з підтвердженням можливості суб’єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.

Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою.

Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

 

У роботі дозвільного центру беруть участь:

 

Представники місцевих дозвільних органів:

 

1. Миргородський районний відділ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Декларація відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

 

2. Управління ветеринарної медицини в Миргородському районі

Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини та для агропродовольчих ринків;

 

Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів):

переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

 

3. Відділення ДАІ Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області

Дозвіл на перевезення небезпечних вантажів

 

Прийом заяв, попереднє консультування, обробка документації та передача її дозвільним органам здійснює державний адміністратор Петленко Любов Володимирівна (Центр надання адміністративних послуг Миргородської райдержадміністрації, м. Миргород, вул. Гоголя, 120, кабінет 13)

 

Дозвільні органи

Перелік документів дозвільного характеру

Адреса дозвільного центру:

Миргородська районна державна адміністрація

вулиця Гоголя, 120, місто Миргород, 37600

 

Режим роботи дозвільного центру:

Понеділок – четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця з 8.00 до 16.00

 

Графік роботи представників місцевих дозвільних органів:

щосереди з 9.00 – 11.00 години

Наверх ↑