КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИРГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Комунальне некомерційне підприємство "Миргородська центральна районна лікарня"

адреса

37600, м.Миргород, вул.Гоголя, 172

тел./факс

(05355) 4-68-69, 4-69-05

е-mail

info@myrhorod-crl.pi.ua

начальник

Будний Ярослав Володимирович

Основні функції:

• Організація надання кваліфікованої спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медичної допомоги сільському й міському населенню району.
  • Організація поліклінічного обслуговування міського населення у відповідності з організаційними принципами, встановленими для міських і сільських лікарень.
  • Встановлення порядку і показань до направлення хворих з сільських ЗОЗ для консультативної допомоги з урахуванням розвитку в районі спеціалізованої медичної допомоги, потужності ліжок, профілю і наявності відповідних лікарів-спеціалістів в лікарні.
  • Вдосконалення організації надання екстреної та невідкладної, а також швидкої медичної допомоги на території району, безпосередня відповідальність за надання медичної допомоги міському населенню і приписних до нього сільських населених пунктів.
  • Спеціалізація та підвищення професійної кваліфікації середніх медичних працівників ЗОЗ району.
  • Заходи з підвищення професійної кваліфікації лікарів району, які передбачають організацію і проведення клініко-анатомічних конференції, ознайомлення лікарів з новими методами та засобами профілактики, діагностики і лікування, а також формами і методами роботи кращих ЗОЗ району.
  • Проведення на території району комплексних протиепідемічних і санітарно-гігієнічних заходів.
  • Проведення розтину померлих у ЦРЛ згідно з установленим порядком.
  • Повідомлення вищестоячих органів охорони здоров'я про випадки внутрішньолікарняної інфекції, нещасні випадки і надзвичайні події в установленому порядку.
  • ЦРЛ може бути базою для виробничої практики студентів навчальних медичних закладів усіх рівнів акредитації.