МИРГОРОДСЬКИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Миргородський об'єднаний міський військовий комісаріат

адреса

37600, м. Миргород, вул. Гоголя, 150

тел./факс

(05355) 4-60-47, 4-60-24

е-mail

mirgor_rda@adm-pl.gov.ua

начальник

Бабенко Олександр Васильович

Основні завдання:

Завданням Миргородського об'єднаного міського військового комісаріату проведення призову громадян на військову строкову службу у мирний час, проведення добору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, участь у доборі громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України, підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, забезпечення соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори до Збройних Сил (далі - збори), ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України (далі - пенсіонери) та членів їх сімей, участь у військово-патріотичному вихованні громадян, здійснення заходів з підготовки та ведення територіальної оборони, інших заходів з питань оборони відповідно до законодавства.