Обговорено питання євроінтеграційного курсу України

Громадськість всієї країни обговорює публічне звернення Президента України Віктора Януковича до Українського народу стосовно вступу України в ЄС, інтерв’ю, яке він дав журналістам найпопулярніших каналів. Адже ці євроінтеграційні процеси стосуються кожного громадянина нашої держави, кожного жителя регіону, району. Обговорити ситуацію, що склалася із підписанням Угоди про вступ до ЄС, зібрались на позачерговому засіданні члени Громадської ради при Миргородській райдержадміністрації. Засідання Громадської ради відбулося за участю заступника голови райдержадміністрації С.Данилевського.

У ході обговорення висловлювалися різні думки, але все ж вдалося прийти до спільної позиції - в основу прийняття будь-яких рішень повинні ставитись тільки інтереси України, національні інтереси.

Представники громадськості більшістю підтримали позицію Глави держави щодо виваженого підходу у прийнятті остаточного рішення: підписати чи не підписати угоду. Ні в якому разі не можна допустити скорочення виробництва, закриття підприємств, зростання безробіття, зменшення надходжень до бюджетів. Україна повинна бути сильною і конкурентоспроможною. При підписанні угоди з Європейським Союзом слід керуватися виключно національними інтересами.