Оголошено про прийом документів від громадських організацій на участь у формуванні нового складу Громадської ради при Миргородській райдержадміністрації

25 березня 2019 року у відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Миргородській районній державній адміністрації.

Як було зазначено, 26 травня 2019 року закінчуються повноваження чинної Громадської ради при райдержадміністрації, і тому, відповідно до вимог чинного законодавства, цього ж дня мають відбутися установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства. Вся організаційна робота з проведення установчих зборів здійснюватиметься ініціативною групою.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.03.2019 № 56  «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Миргородській районній державній адміністрації» затверджено склад ініціативної групи у кількісному складі 7 осіб, розпорядження оприлюднене на сайті райдержадміністрації у встановлений законодавством термін. Членами ініціативної групи обрано керівний склад ініціативної групи, її головою обрано Володимира Марцинковського, голову чинної Громадської ради при РДА, члена громадської організації  "Всеукраїнська рада народного контролю – комітет народного контролю".

Ініціативна група затвердила Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Миргородській районній державній адміністрації та Порядок проведення установчих зборів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Миргородській  районній державній адміністрації, які відбудуться 26 травня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів – зал засідань Миргородської районної ради, м.Миргород, вул. Гоголя, 120.

Початок зборів о 10.00 годині. Реєстрація учасників проводиться у день проведення установчих зборів з 08.30 до 09.30. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 09.30.

Для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації до ініціативної групи, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996, необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

До заяви додаються:

рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія  виписки  з  Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій    та   витяг   із   статуту   (положення)   інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація    про    отримання    інститутом   громадянського суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи для участі в установчих зборах приймаються кожного робочого дня до 16 травня 2019 року включно за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 120, к. 23, з 08.00 до 17.00 год.

Відповідальна особа: Яценко Тетяна Вікторівна. Телефон: (05355) 5-24-98. Електронна пошта: vupormyrgrda@adm-pl.gov.ua.

Заява та всі документи, що додаються до неї, надсилаються на вказану електронну адресу в текстовій електронній формі в форматах DOC, DOCX, копія виписки з ЄДРПОУ може надаватись у вигляді скан-копій, оригінали документів надаються ініціативній групі персонально.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадська організація та кандидат.

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику інституту громадянського суспільства визначаються згідно з Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996.

Список кандидатур

для обрання до складу громадської ради при

Миргородській райдержадміністрації

Прізвище, ім’я,