Перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради

29 грудня 2010 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Миргородській райдержадміністрації. Ініціативну групу утворено розпорядженням голови райдержадміністрації на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”. До складу ініціативної групи увійшли В.Галич (Асоціація фермерів та приватних землевласників «Відродження Полтавщини»), А.Карбан («Антикримінальний вибір»), В.Прокопенко (профспілка працівників освіти), Л.Ребрик (профспілка працівників агропромислового комплексу), представники райдержадміністрації.

Визначено, що установчі збори з формування нового складу громадської ради при Миргородській районній державній адміністрації відбудуться 1 лютого 2011 року в залі засідань районної ради.

Затверджено зразки документів для подання інститутами  громадянського суспільства про наміри взяти участь в установчих  зборах за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу  громадської ради при  Миргородській райдержадміністрації, текст повідомлення про порядок подання документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах. Головою ініціативної групи обрано В.Прокопенко, голову організації профспілки працівників освіти.