Про оприлюднення зведеної інформації про кількість виборчих бюлетенів для кожного територіального виборчого округу на сайті Миргородської РДА (Постанова №36)

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Миргород

19 жовтня 2020 року                                                                                                             № 36

Відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 242 Виборчого кодексу України, Миргородська районна територіальна виборча комісія

п о с т а н о в л я є :

1. Про оприлюднити зведену інформацію про кількість виборчих бюлетенів для кожного територіального виборчого округу на сайті Миргородської РДА згідно з додатком 1.

Голова  Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.

ДолученняРозмір
p-36_d1.pdf346.42 КБ