ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25  ЖОВТНЯ  2020  РОКУ

Миргородська районна територіальна виборча комісія

Полтавської  області

ПОСТАНОВА

«16» год. «30» хв.

25 вересня 2020 року                                                                                                         № 25

Відповідно до частини сьомої статті Виборчого кодексу України та Постанови ЦВК  «Про Порядок проведення жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, районних у місті, а також міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше» від 25 червня 2020 року № 115 про проведення жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені  з виборів депутатів Миргородської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі постановляє:

1.Провести жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Миргородської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі.

2.Затвердити результати жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Миргородської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі (додаток 1, додаток 2, додаток 3).

Миргородської районної територіальної комісії

Полтавської області                                                                                               Л. Марченко

Миргородської районної територіальної комісії

Полтавської області                                                                                               А. Кириченко