Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Миргородської районної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Миргородська районна територіальна виборча комісія

Полтавська область

П О С Т А Н О В А

м. Миргород

"­­­06" вересня 2020 року                                                                                              № 7

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-четвертої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, п.3.1-3.3, 3.7-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пунктів 1.1, 3.4, 3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Миргородської районної державної адміністрації, від 1 вересня 2020 року, Миргородська районна територіальна виборча комісія Полтавської області постановляє:

1. Визначити кількість територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Миргородської районної ради Полтавської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальні виборчі округи.

2. Утворити територіальні виборчі округи з перших виборів депутатів Миргородської районної ради Полтавської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм нумерацію згідно з додатком.

3. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області відповідно до частини четвертої статті 23, частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.

4. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

5. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області __________________________Л.І. Марченко

до постанови Миргородської районної

територіальної виборчої комісії

від 06 вересня 2020 року № 7

Перелік територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Миргородської районної ради Полтавської області

Номер багатомандатного виборчого округу

Опис меж багатомандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

Великобагачанська ОТГ

Гоголівська ОТГ

Білоцерківська ОТГ

Великосорочинська ОТГ

Шишацька ОТГ

Комишнянська ОТГ

Гадяцька ОТГ

Великобудищанська ОТГ

Краснолуцька ОТГ

Лютенська ОТГ

Петрівсько-Роменська ОТГ

Сергіївська ОТГ

Заводська ОТГ

Лохвицька ОТГ

Сенчанська ОТГ

Миргородська ОТГ

Ромоданівська ОТГ

Секретар Миргородської районної територіальної

виборчої комісії Полтавської області                 ________________            Кириченко А.О.