Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку місцевих виборів (Постанова №9)

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Миргород

25 вересня 2020 року                                                                                                            № 9

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій,

що здійснюють підготовку місцевих виборів

Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій, наданих до розгляду Миргородській районній територіальній виборчій комісії, відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, статті 34, частин першої-четвертої, шостої-шістнадцятої статті 203 Виборчого кодексу України, Миргородська районна територіальна виборча комісія

п о с т а н о в л я є :

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку до місцевих виборів, утворених та сформованих постановою Миргородської районної територіальної виборчої комісії віл 23 серпня 2020 року № 4 «Про утворення та формування  складу сільських селищних територіальних виборчих комісій» згідно з додатком 1.

1. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, проінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

1. Цю постанову оприлюднити на офіційному сайті Миргородської районної державної адміністрації.

Голова  Миргородської районної територіальної

виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.

ДолученняРозмір
dod.1_post.9_shishacka_tvk.pdf339.38 КБ