Схема планування території Миргородського району Полтавської області

Схема планування території Миргородського району Полтавської області

На виконання урядових доручень та відповідно до «Програми розроблення Схеми планування території Миргородського району на 2012-2014 роки», прийнятої рішенням п’ятнадцятої сесії VI скликання Миргородської  районної ради від 15 че-рвня 2012 року, розроблено основний містобудівний проект району «Схема плану-вання території Миргородського району Полтавської області», генеральний проек-тувальник - ДП УНДІПМ "Діпромісто". Проект виконано у відповідності до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про Генеральну схему пла-нування території України», «Про основи містобудування», Земельного Кодексу України, Водного Кодексу України, інших законів, чинної нормативно-правової бази України. «Схема планування території Миргородського району Полтавської області» отримала позитивний експертний висновок Державного підприємства "Укрдержбудекспертиза". Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (стаття 5) встановлено обов’язковість узгодження з містобудівною документацією відповідного рівня Програм розвитку регіонів та населених пунктів, програм господарського, соціального та культурного розвитку, а також те, що вимоги  містобудівної документації є обов'язковими для виконання всіма суб'єктами містобудування. Необхідність розроблення «Схеми планування території Миргородського району Полтавської області» виникла у зв’язку із закінченням терміну дії попередньої роботи «Проект районной планировки Миргородського административного района Полтавской области» («Харьковпроект», 1990 г.), а також змінами, які відбулися в соціально-економічній, законодавчій та містобудівній діяльності країни. Пропозиції проекту сформовані на розрахунковий строк, що складає 20-25 років – 2036 р. Містобудівна документація виконана у відповідності до чинного законодавства на оновленій картографічній основі у державній геодезичній системі координат УСК-2000 та згідно з новим ДБН Б.1.1-13:2012 «Склад та зміст містобудівної документації на державному та регіональному рівнях». Графічна частина проекту розроблена із використанням геоінформаційних систем і технологій компанії ESRI (ArcView 3.2/8.2 та ArcINFO 8.2), а також електронної цифрової карти Миргородського району Полтавської області, створеної ДП "Київгеоінформатика".