Сільські та селищні ради

Версія для друкуВерсія для друку

 

 № з/п Місцева рада  Голова  Секретар  Тел.  Дні прийому закріплених за громадою депутатів районної ради
 1 Біликівська сільська рада Ганженко Олексій Олексійович Герасименко Марія Петрівна 30-3-31 Черниш О.В. - остання п'ятницякожного місяця з 14.00 до 16.00 в приміщенні Біликівської сільської ради
 2 Великобайрацька сільська рада Пугач Анатолій Іванович Ляхно Ольга Олексіївна 30-4-95 Турбаба О.В. - четвертий вівторок кожного місяця з 10.00 до 12.00 в приміщенні Великобайрацької сільської ради
 3 Великообухівська сільська рада Фесенко Віктор Миколайович Мурашко Надія Іванівна 31-3-31  
 4

Великосорочинська сільська

об'єднаана територіальна громада

Полєков Павло Вікторович Шурдак Оксана Володимирівна 31-5-42 
31-6-59
31-5-43
 
 5 Вовнянська сільська рада Козаченко Лариса Віталіївна Усик Любов Петрівна  32-3-42  Скрипніченко Л.М. - перша п'ятниця кожного місяця з 11.00 до 12.00 в приміщенні Вовнянської сільської ради
 6 Гаркушинська сільська рада Кобильченко Олег Іванович Крутченко Оксана Яківна  30-5-42 
30-5-31 
Устименко М.М. - четвертий вівторок кожного місяця з 10.00 до 12.00 в приміщенні Гаркушинської сільської ради
 7 Дібрівська сільська рада Квілінський Ян Владіславович  Кузнєцова Валенти Миколаївна  34-3-42 
34-3-71 
 
 8 Зубівська сільська рада Малонога Олег Миколайович  Лещенко Любов Миколаївна  35-2-31 
35-2-47
 
 9 Зуєвецька сільська рада Кобзій Сергій Іванович  Хазай Ольга Володимирівна 37-7-31   
 10 Кибинська сільська рада Мисяк Людмила Іванівна Наріжний Іван Павлович 33-2-49 
33-2-31 
Проскура Т.І. - перший вівторок кожного місяця з 13.00 до 15.00 в приміщенні Кибинської сільської ради
 11 Клюшниківська сільська рада Москаленко Людмила Василівна Кириченко Катерина Миколаївна  34-6-92 
34-6-49 
 
 12 Комишнянська селищна рада Харченко Володимир Іванович  Мирополець Лідія Василівна  36-1-43 
36-2-38 
 
 13 Остапівська сільська рада Кіпрач Олексій Іванович  Савченко Наталія Василівна  37-3-44 
37-3-10 
Карбан А.Є. - остання п'ятницякожного місяця з 10.00 до 11.00 в приміщенні Остапівської сільської ради
 14  Петрівцівська сільська рада Чех Сергій Миколайович  Гаркавенко Ольга Миколаївна  32-5-86   
 15  Полив'янська сільська рада Дяченко Любов Іванівна  Бабич Світлана Олексіївна  30-2-42 
30-2-45 
 
 16 Попівська сільська рада Ошека Василь Іванович  Ошека Світлана Миколаївна  37-5-31  Дадачко С.М. - третя середакожного місяця з 10.00 до 11.00 в приміщенні Попівської сільської ради
 
 17 Ромоданівська селищна рада Верещака Олександр Олександрович  Носенко Раїса Яківна  34-4-84  Бродський Є.Л. - перший вівторок кожного місяця з 16.00 до 17.00 в залі засідань районної ради
 18 Савинцівська сільська рада Тищицький Олександр Вікторович  Лахижа Лідія Леонідівна  31-2-31  Ситник Т.М. - третій вівтороккожного місяця з 10.00 до 11.00 в приміщенні Савинцівської сільської ради
 19 Слобідська сільська рада Мороз Віктор Володимирович Кичигіна Людмила Миколаївна  32-2-49  
 20 Солонцівська сільська рада Мілько Тетяна Олексіївна  Бабак Галина Іванівна  31-4-31   
 21 Хомутецька сільська рада Ксьонз Роман Олександрович  Хоменко Катерина Іванівна 35-5-22  П'ятько А.І. - другий вівтороккожного місяця з 10.00 до 11.00 в приміщенні офісу СТ "Славутич" в с.Малі Сорочинці
 22 Черевківська сільська рада Нерода Юрій Олексійович  Балко Ніна Олексіївна  35-4-31   
 23 Черкащанська сільська рада Черкащенко Анатолій Іванович  Мелешко Людмила Іванівна  37-2-31   
 24 Шахворостівська сільська рада Марюта Валентина Миколаївна  Балацька Валентина Василівна  33-5-31  Толмачов В.І. - остання п'ятниця кожного місяця з 13.00 до 16.00 в приміщенні Шахворостівської сільської ради;
щосереди з 10.00 до 12.00 в каб.№28 районної ради
 
 25 Ярмаківська сільська рада Носенко Світлана Іванівна  Манжола Наталія Олексіївна  33-4-31   

 

Наверх ↑