Створено громадську раду при райдержадміністрації

1 лютого 2011 року за участі заступника голови райдержадміністрації С.Данилевського, 17 представників інституцій громадянського суспільства, представників ЗМІ відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при  Миргородській райдержадміністрації. Вирішено утворити Громадську раду при  райдержадміністрації у кількості 17 осіб.

Також відбулося перше засідання новообраної Громадської ради, під час якого головою Громадської ради обрано Прокопенко Валентину.Миколаївну, голову районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Заступником голови Громадської ради обрано Ребрик Лідію Миколаївну, голову районної організації профспілки працівників АПК, секретарем ради обрано Самохіну Ларису Олександрівну – головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації. Затверджено порядок денний наступного засідання дорадчого органу.