Відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації (21.03.2013)

21 березня 2013 року за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія ДАНИЛЕВСЬКОГО, 10 представників інституцій громадянського суспільства відбулися установчі збори для обрання членів Громадської ради при  Миргородській райдержадміністрації. У привітальному слові до присутніх, С.ДАНИЛЕВСЬКИЙ зазначив, що райдержадміністрація готова співпрацювати з усіма громадськими організаціями, які працюватимуть на благо Миргородщини. Вирішено утворити Громадську раду при  райдержадміністрації у кількості 10 осіб.

Також відбулося перше засідання новообраної Громадської ради, під час якого головою Громадської ради обрано Валентину ПРОКОПЕНКО, голову районної організації профспілки працівників освіти і науки України, заступником голови Громадської ради – Анатолія КАРБАНА, члена Районового козацького товариства «Миргородський полк Українського козацтва», секретарем Ради обрано Ларису САМОХІНУ, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.