Засідання громадської ради при райдержадміністрації (02.06.2011)

2 червня 2011 року відбулося засідання Громадської ради при Миргородській райдержадміністрації. Члени дорадчого органу заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.ІВАНОВОЇ про соціальний захист осіб, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, ухвалили Положення про Громадську раду при райдержадміністрації та регламент роботи Громадської ради. У роботі засідання взяв участь заступник голови райдержадміністрації С.ДАНИЛЕВСЬКИЙ.

У результаті обговорення питання щодо соціального захисту населення учасники засідання прийняли рішення звернутися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозицією передбачити при формуванні бюджету на 2012 рік збільшення видатків на фінансування виготовлення інвалідних візків, протезно-ортопедичних виробів, а також щодо збільшення суми компенсаційних виплат за невикористані санаторно-курортні путівки зазначеним категоріям громадян. Також рекомендовано голові райдержадміністрації вирішити питання щодо надання юридичних послуг юристом Миргородського районного територіального центру соціального обслуговування для оформлення позовних заяв дітям війни для отримання доплати до пенсій та інших видів державної допомоги.