Засідання громадської ради при райдержадміністрації (16.03.2012)

У рамках проведення консультацій з громадськістю та роз’яснювальної роботи щодо реалізації державної соціальної політики у контексті нових соціальних ініціатив Президента України 16 березня 2012 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь голова районної ради Н.ДУДНИК, заступник голови райдержадміністрації С.ДАНИЛЕВСЬКИЙ, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, міськрайонного центру зайнятості, податкової інспекції. Розглядалися питання про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за 2011 рік та завдання на 2012 рік, обговорено соціальні ініціативи Президента України.

У ході конструктивного діалогу кожен з присутніх висловив свою думку щодо запропонованих ініціатив. Загалом ініціативи сприйняті позитивно. Учасниками обговорення неодноразово наголошувалося на забезпеченні фінансової підтримки для їх реалізації. Зокрема висловлювалася стурбованість щодо виплат «чорнобильцям», дітям війни. Акцентувалася увага на необхідності проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо реалізації державної соціальної політики у контексті нових соціальних ініціатив.