Засідання громадської ради при райдержадміністрації (21.12.2012)

21 грудня 2012 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, у якому взяв участь заступник голови райдержадміністрації С.ДАНИЛЕВСЬКИЙ.

Засідання пройшло в конструктивній атмосфері.

У ході обговорення звіту про виконання Плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації було внесено пропозиції спрямовані на покращення роботи ради. Висловлено пропозицію щодо внесення до Плану роботи Громадської ради на 2013 рік питань щодо надання медичних послуг закладами охорони здоров’я району населенню району, про створення Книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Миргородщині, про стан криміногенної ситуації в районі.

Зважаючи на нарікання жителів району на роботу управління Держземагенства у Миргородському районі, рекомендовано заслухати на одному із засідань Громадської ради начальника управління із зазначеного питання.

Члени Громадської ради обговорили та затвердили районний орієнтовний план проведення у 2013 році консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики з важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань.

Насамкінець члени ради прийняли рішення щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Миргородській райдержадміністрації, як того вимагають положення Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».