Засідання громадської ради при райдержадміністрації (25.09.2012)

25 вересня 2012 року в залі засідань районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Обговорювалися питання про реформування медичної галузі та стан надання медичної допомоги населенню району, стан земельних відносин у Миргородському районі.

Інформуючи присутніх щодо реформування медичної галузі заступник головного лікаря центральної районної лікарні Лілія Павленко акцентувала увагу на вже здійснених кроках у цьому напрямку. Наголошено на тому, що для підвищення доступності медичної допомоги населенню реформування галузі проводиться шляхом чіткого структурного розмежування первинного, вторинного і третинного рівнів медичної допомоги. Зокрема, у районі створено центр первинної медико-санітарної допомоги як окрема юридична особа, станцію швидкої медичної допомоги з пунктами цілодобового чергування в смт Комишня та с. Великі Сорочинці. Що стосується вторинного рівня надання медичної допомоги, то Миргородська ЦРЛ буде госпітальним округом для певних районів області. Було надано вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання членів Громадської ради щодо фінансування первинної ланки надання медичної допомоги, обслуговування ветеранів війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інші.

Не менш актуальним є питання про стан земельних відносин у районі. З інформацією з цього питання виступив начальник відділу Держкомзему у Миргородському району Володимир Кокоєйко. Присутніх поінформовано про розмір орендної плати за земельні частки (паї), який становить від 3 до 5 %, хід земельної реформи, роботу відділу Держкомзему у Миргородському районі. Дано відповіді на запитання.

Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Л.Самохіна поінформувала присутніх про проект Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

З обговорених питань прийнято відповідні рішення.